Бавовняні антиварикозні гольфи UNISEX 140 DEN з компресією 18-21 мм рт.ст.

Антиварікозний трикотаж TiANA в значній мірі допомагає уникнути судинної дисфункції.

Компресійний трикотаж створює режим правильного фізіологічного тиску, найбільшого в нижній частині гомілки і такого, що поступово зменшується до стегна, допомагаючи тим самим правильній циркуляції крові і перешкоджаючи венозному застою.

Завдяки дії мікромасажу ноги мають здоровий і відпочилий вигляд навіть після тривалого дня.

Вироби рекомендується носити людям з очевидною, але м'якою дисфункцією периферичного кровообігу.

Гольфи на 59% складаються з гіпоалергенної бавовни, що дуже зручно для повсякденного використання.

Гольфи TiANA рекомендуються для профілактики та лікування варикозного розширення вен. При сітчастому варикозі і гормональних порушеннях. Для профілактики тромбозу глибоких вен. Знімають судоми. При функціональної флебопатії.

Рекомендується людям, які мають спадкову схильність до венозної недостатності.

Це ідеальний вибір для тих, хто проводить багато часу стоячи або сидячи, і мало займається спортом, а також для людей, які багато подорожують автомобілем, поїздом чи літаком.

Завдяки універсальному зовнішньому вигляду гольфи можуть носити як жінки, так і чоловіки!

 

Антиварикозні гольфи UNISEX SKiNLiFE 140 DEN з компресією 18-21 мм рт.ст.

В гольфах UNiSEX SKiNLiFE використовується одна з останніх розробок в області створення синтетичних волокон - нитка «Skinlife».

«Skinlife» - спеціальне бактеріостатичне волокно, що підтримує баланс шкіри на оптимальному рівні незалежно від фізичної активності людини (в нормальному стані шкіра містить певну кількість бактерій; високий рівень бактерій, як їх повна відсутність, створює ряд проблем, таких як подразнення, неприємний запах, запалення і т.д.).

Спеціальне плетіння, сформована стопа і розподілений тиск створюють необхідну компресію, яка знімає надмірний тиск на стінки судин, і нормалізують кровообіг.

Гольфи UNiSEX SKiNLiFE рекомендується носити при варикозному розширенні вен, великих навантаженнях на ноги (надмірна вага, тривала робота сидячи або стоячи, підняття важких речей і т.д.), поганий кровообіг, з метою профілактики варикозного розширення вен (до цього захворювання схильні більшість жінок і чоловіків ), надмірної пітливості ніг, поганому стані шкіри і нігтів ніг і т.д.

Нитка «Skinlife» зберігає свої бактеріостатичні властивості протягом терміну використання.

Гольфи UNiSEX SKiNLiFE виготовлені з високоякісної сировини на спеціальному обладнанні італійської фабрикою, яка бере свій початок з 1922 року. Особлива фактура плетіння медичного трикотажу, високий вміст лайкри, сформована стопа (обов'язково в антиварикозних виробах), додаткове ущільнення в області п'яти, роблять гольфи набагато міцнішими, збільшують тривалість користування і гарантують результат.

Завдяки універсальному зовнішньому вигляду гольфи можуть носити як жінки, так і чоловіки!

Бавовняні антиварикозні гольфи UNISEX Travel 140 DEN з компресією 18-21 мм рт.ст.

Клінічно протестовані компресійні гольфи UNiSEX Travel розроблений спеціально для людей, які здійснюють тривалі поїздки або авіаперельоти.

Останнім часом з'явилося чимало повідомлень про випадки тромбозу, що виник як результат частих і тривалих поїздок автомобілем, поїздом або літаком. Медики охрестили цю проблему «синдромом економічного класу». Ризик виникнення тромбозу існує і у людей зі здоровими венами. При цьому великий ризик також і у людей з уже наявною варикозною хворобою і венозною недостатністю нижніх кінцівок.

Крім підвищеного ризику утворення тромбів, подорожі і особливо авіаперельоти часто супроводжуються втомою і болем в ногах або сильними набряками. Гольфи UNiSEX Travel «підтримують» Ваші вени під час польоту або тривалої поїздки. Це найбільш дієва допомога Вашим венах.

В гольфах UNiSEX Travel використовується зносостійка нитка Testurizato, яка гарантує міцність і якість виробу.

Спеціальна бактеріостатична обробка підтримує баланс шкіри на оптимальному рівні незалежно від фізичної активності людини (в нормальному стані шкіра містить певну кількість бактерій; високий рівень бактерій, як і їх повна відсутність, створює ряд проблем, таких як подразнення, неприємний запах, запалення і т.д .).

Дослідження показали, що використання гольфів UNiSEX Travel знижує ризик виникнення тромбозу. Використання передових технологій дозволило створити такі гольфи, які б дуже легко надягалися і, при цьому, не втрачали своїх компресійних властивостей.

Тому гольфи UNiSEX Travel особливо незамінні для людей з надмірною вагою, обмеженою рухливістю і хворих на діабет.

Завдяки універсальному зовнішньому вигляду гольфи можуть носити як жінки, так і чоловіки!